Atsargos bus baigtos stipriausiu mėnesio raliu nuo balandžio: „Live Updates“


0

Kreditas …Robyn Beck / „Agence France-Presse“ – „Getty Images“
  • „S&P 500“ netrukus baigsis stipriausias mėnuo nuo balandžio mėn., Kurį paskatino pažadėti kelios veiksmingos koronaviruso vakcinos, kurios galėtų sustiprinti ekonomikos atsigavimą kitais metais. Tačiau pirmadienį JAV akcijos turėjo atsidaryti šiek tiek žemiau – pirmoji visa prekybos diena nuo trečiadienio po Padėkos dienos pertraukos.

  • Akcijos Šiuolaikinis padidėjo išankstinėje prekyboje, kai vaistų gamintojas pirmadienį paprašys Maisto ir vaistų administracijos leisti naudoti koronaviruso vakciną skubiam naudojimui ir kad pirmosios injekcijos gali prasidėti iki gruodžio 21 d.

  • Europos indeksai buvo silpni, o Azijos akcijos krito. „Stoxx Europe 600“ indeksas buvo mažai pakeistas; energijos atsargos labiausiai sumažėjo, tačiau jas kompensavo sveikatos priežiūros įmonių pelnas. Didžiosios Britanijos FTSE 100 indeksas padidėjo 0,3 proc., DAX Vokietijoje – 0,3 proc., O ŠMC Prancūzijoje – 0,1 proc. Japonijos „Nikkei 225“ nukrito 0,8 proc., O „Kospi“ Pietų Korėjoje – 1,6 proc.

  • Po to, kai JAV prezidento rinkimus laimėjo Josephas R. Bidenas jaunesnysis, „S&P 500“ per pastarąjį mėnesį padidėjo daugiau nei 11 proc. Tikimasi, kad jis įsirengs buvusią Federalinio rezervo kėdę Janet Yellen bus iždo sekretorė, pakeliant daugiau fiskalinių paskatų perspektyvas. Investuotojai taip pat prognozavo, kad numatomas suskaldytas Kongresas, Respublikonų partijai išlaikant Senato kontrolę, sustabdys didelius mokesčių padidinimus ir reguliavimą, kuris sumažins jų investicijų grąžą.

  • Naftos kainos pirmadienį krito, kai kai kurių didžiausių pasaulio naftos eksportuotojų kartelis OPEC pradeda dvi dienas vyksiančias telekonferencijas, kuriose diskutuoja su Rusija, ar jos turėtų tęsti planuojamą produkcijos padidėjimą sausio mėnesį, ar išlaikyti dabartinį produkcijos apribojimų lygį. Uždarymai mažino naftos paklausą.

  • „Goldman Sachs“ analitikai neseniai pateiktoje pastaboje teigė, kad padidėjus naftos produkcijai kainos gali sumažėti 5 USD už barelį. Pirmadienį „Brent“ ateities sandoriai, Europos etalonas, krito 2 proc., Iki 47,19 USD už barelį. „West Texas Intermediate“ ateities sandoriai nukrito 1,8 proc. Iki 44,72 USD už barelį.

  • Aukso kainos pirmadienį pratęsė nuosmukį, kai prekybininkai atsisakė saugaus turto. Šį mėnesį aukso kainos nukrito 5,8 proc., Tai yra didžiausias mėnesio kritimas nuo 2016 m. Lapkričio mėn.

Kreditas …Salgu Wissmathas „The New York Times“

Šiemet Juodasis penktadienis neatrodė nieko panašaus į įprastą. Minia priemiesčių prekybos centruose ir miesto prekybos rajonuose buvo palyginti nedaug. Koronavirusui palietus praktiškai kiekvieną JAV kampelį, socialinis atsiribojimas, verslo veiklos apribojimai ir kt sveikatos problemų daugelį žmonių laikė namuose.

Tačiau jie apsipirko internetu.

Pagal „Adobe Analytics“, kuris nuskaito 80 procentų internetinių operacijų per 100 geriausių JAV internetinių mažmenininkų, vartotojai penktadienį išleido 9 mlrd. Tai padidėjo 21,6 proc., Palyginti su 2019 m. Juoduoju penktadieniu, ir tai yra antras didžiausias internetinių mažmenininkų skaičius, kurį „Adobe“ kada nors stebėjo.

Kita tyrimų įmonė „Facteus“, stebinti milijonus mokėjimų debetinėmis ir kreditinėmis kortelėmis Jungtinėse Valstijose, nustatė, kad universalinių parduotuvių asmeniniai pardavimai penktadienį sumažėjo 17 proc., Tačiau jų pardavimas internete išaugo 79 proc. Įmonė rado panašų modelį elektronikos mažmenininkams.

Tikimasi, kad penktadienio internetinio pardavimo sparta bus pralenkta pirmadienį, tai yra „Cyber ​​Monday“ – reklaminis renginys, sugalvotas 2005 m., Kai dauguma mažmenininkų vis dar siūlo dideles nuolaidas internetu.

Didelė dalis vartotojų išlaidų perkelta internetu dar prieš pandemiją, tačiau pasaulinė sveikatos krizė šią tendenciją pagreitina. Maždaug 59 procentai pirkėjų atostogas pradėjo pirkti iki šių metų lapkričio pradžios Nacionalinė mažmeninės prekybos federacija apskaičiuota.

Atostogų apsipirkimo sezonas ateina kritiniu momentu JAV ekonomika, kuris vėl kovoja, nes daugelyje šalies vietų koronaviruso atvejų skaičius didėja dėl šaltesnių orų. Milijonai žmonių vis dar neturi darbo arba yra priversti dirbti ne visą darbo dieną. Bendros vartotojų išlaidos, kurios lemia net du trečdalius ekonominės veiklos, pastaraisiais mėnesiais sulėtėjo, pasibaigus kai kurių vyriausybės skubių išlaidų programoms.

Sapna Maheshwari prisidėjo.

Akcijų indeksų, tokių kaip „Dow“ ir „S&P 500“, savininkas „S&P Global“ pirmadienį pareiškė, kad planuoja įsigyti „IHS Markit“ už 44 mlrd. USD, įskaitant skolas. Šis sandoris sukurs finansinės informacijos jėgainę tuo metu, kai duomenys vis labiau skatina automatizuotą prekybą.

Visų akcijų sandoris – didžiausias iki šiol paskelbtas šiais metais – suteiktų „S&P Global“ kontrolę „IHS Markit“, kurios programinę įrangą naudoja daugelis didžiausių pasaulio finansų institucijų.

Finansiniai duomenys ilgą laiką buvo viena geidžiamiausių Wall Street gatvių prekių, tai rodo daugiamilijoninė „Bloomberg LP“, buvusio Niujorko mero Michaelo R. Bloombergo imperijos, vertė.

Dideli pastarųjų metų sandoriai dar labiau iliustruoja savo vertę: Praėjusiais metais Londono vertybinių popierių birža sutiko pirkti „Refinitiv“, buvusią „Thomson Reuters“ duomenų grupę, už 14,5 mlrd.

Pats „IHS Markit“ buvo 2016 m. IHS, kuris buvo įkurtas 1959 m. Kaip aviacijos ir kosminės erdvės duomenų saugykla, ir „Markit“, kuris buvo sukurtas 2003 m. Kaip informacijos apie finansines išvestines finansines priemones, žinomas kaip kredito ir įsipareigojimų neįvykdymo apsikeitimo sandoriai, susijungimo rezultatas.

Pagal sandorio sąlygas „S&P Global“ valdys beveik 68 procentus bendros įmonės, o likusią dalį valdys investuotojai į „IHS Markit“.

Bendrovės tikisi, kad sandoris bus baigtas kitų metų antroje pusėje, kol bus patvirtinta akcininkų ir antimonopolinių reguliavimo institucijų.

Kreditas …Eugenijus Hoshiko / „Associated Press“

Tokijo vertybinių popierių biržos vadovas atsistatydino pirmadienį, praėjus beveik dviem mėnesiams po to, kai biržoje įvyko techninis gedimas, uždarė akcijų prekybą visoje Japonijoje, jei tai laikinai sutrikdys trečiosios pagal dydį pasaulio finansų rinkas.

Biržos prezidento ir generalinio direktoriaus Koichiro Miyaharos sprendimas buvo priimtas po to, kai anksčiau šią dieną Japonijos finansų reguliatorius paskelbė, kad ji išleido verslo tobulinimo nurodymą biržai ir patronuojančiai bendrovei „Japan Exchange Group“.

Pirmadienio spaudos konferencijoje patronuojančios bendrovės vyriausioji direktorė Akira Kiyota paskelbė, kad perims pareigas iš p. Miyaharos, ir įsipareigojo išvengti būsimų uždarymų. Jis taip pat teigė, kad jis imsis 50 procentų sumažinto atlyginimo, kaip pasipiktinimo išjungimo sukeltomis problemomis išraiška.

Trikdymas įvyko ankstų spalio 1 dienos rytą, kai sistema, vykdanti mainus, nesugebėjo perjungti į atsarginę kopiją, reaguodama į aparatinės įrangos problemą. Problema kilo visoje Japonijoje, uždarant daugumą pagrindinių šalies biržų visai dienai ir sukrėtus investuotojų pasitikėjimą.

Tokijo vertybinių popierių birža yra trečia pagal dydį pasaulio akcijų rinka, atsilikusi nuo Niujorko biržos ir „Nasdaq“ akcijų rinkos, turinti beveik 6,2 trln. USD vertės akcijų, praneša Pasaulio biržų federacija. Ji turi daugiausiai biržoje kotiruojamų bendrovių ir vidutinę dieną tvarko dešimtis milijardų dolerių verslo.

Japonija paskutinį kartą sistemiškai išjungė 2005 m.

Kreditas …Sylvia Jarrus „The New York Times“

Praėjus beveik metams po pandemijos, nusiaubusios pasaulio ekonomiką, vienintelis aiškus kelias į geresnę likimą priklauso nuo viruso suvaldymo.

JAV kenčia nuo jos dar siaučiantis perdavimasir su pagrindinėmis tautomis Europa vėl uždaryta, perspektyvos iki kitų metų vidurio vis dar atsigaus visame pasaulyje, Peteris S. Goodmanas pranešė „The New York Times“. Esminis darbo vietų augimas gali užtrukti ilgiau.

Reikšmingiausia viltis šį mėnesį atsirado kaip trys kandidatai į vakciną, palengvinantys nuogąstavimus, kad žmonijai gali trukti metų trukmės, turtus griaunantys uždarymai.

Visuotinio poslinkio perspektyvos gali būti matomos agresyviomis Kinijos pastangomis sulaikyti virusą, iš pradžių uždengus epidemiją. Jos gamyklos riaumojo į gyvenimą, o 1,4 milijardo žmonių atnaujino išlaidas, todėl Kinija tapo reta augimo variklis pasaulio ekonomikoje.

Nuo liepos iki rugsėjo, kai akivaizdus viruso sulaikymas pasirodė esąs veiksmingas kartu panaikinant vyriausybės apribojimus išsiplėtė pagrindinės ekonomikos smarkiai. JAV išaugo daugiau nei 7 proc., Palyginti su ankstesniu ketvirčiu, o Vokietija – daugiau nei 8 proc. Britanijos ekonomika išsiplėtė beveik 16 proc., O Prancūzijos ekonomika – 18 proc. Tokius pasirodymus kai kurie priėmė kaip įrodymą, kad ekonomika atsigaus, kai tik viruso nebeliks.

Skirtingai nei po pasaulinės finansų krizės, kai namų ūkiai kovojo su lanksčiomis skolomis – ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose, daugelis didelių ekonomikų namų ūkių šįkart yra grynaisiais pinigais, atsižvelgiant į priverstinį taupymo režimą.

„Jūs turite daug užmokėtų pinigų“, – sakė Oslo investicinio banko „DNB Markets“ vyriausioji ekonomistė Kjersti Haugland. “Tai tikrai atšokimo scenarijus.”

Kreditas …Brendanas Mcdermidas / „Reuters“

„Amazon“ pradėjo nepaprastas pasamdymas šiais metais išsiurbia vidutiniškai 1400 naujų darbuotojų per dieną ir sustiprina savo galią, nes koronaviruso pandemijos metu vis labiau įsitvirtina apsipirkimas internetu.

Įsiutimas įsibėgėjo nuo pandemijos pradžios, kuri padidino „Amazon“ verslą ir padarė ją krizės nugalėtoja. Nuo liepos įmonė įdarbino apie 350 000 darbuotojų arba 2800 per dieną, rašo „The New York Times“ Karen būdas ataskaitos. Daugiausia buvo sandėlių darbuotojai, tačiau „Amazon“ taip pat samdė programinės įrangos inžinierius ir techninės įrangos specialistus tokioms elektros įmonėms kaip debesų kompiuterija, srautinės pramogos ir prietaisai, kurie pakilo pandemijoje.

Įdarbinimo mastai yra dar didesni, nei gali atrodyti, nes skaičiai nėra susiję su darbuotojų kaita, taip pat neįtraukiami 100 000 laikinųjų darbuotojų, kurie buvo įdarbinti atostogų apsipirkimo sezonui. Į juos taip pat neįtraukiama, kokie vidaus dokumentai rodo maždaug 500 000 pristatymo vairuotojų, kurie yra rangovai, o ne tiesiogiai „Amazon“ darbuotojai.

Nauji įdarbinimai padidino „Amazon“ pasaulinę darbo jėgą iki daugiau nei 1,2 milijono darbuotojų.

Spartus „Amazon“ darbuotojų augimas neprilygstamas Amerikos verslo istorijoje. Tai gerokai lenkia 230 000 darbuotojų, kuriuos „Walmart“, didžiausias privatus darbdavys prieš du dešimtmečius per vienus metus pridėta daugiau nei 2,2 milijono darbuotojų. Artimiausi palyginimai yra samdymas, kurį karo metu vykdė visos pramonės šakos, pavyzdžiui, laivų statyba ankstyvaisiais Antrojo pasaulinio karo metais arba namų statyba, grįžus tarnybos nariams, sakė ekonomistai ir korporacijų istorikai.

Bendrovė šiais metais taip pat beveik padvigubino JAV sandėlių, naudojamų paskutinės mylios pristatymui, skaičių, sakė logistikos konsultacijų įmonės „MWPVL International“ įkūrėjas Marcas Wulfraatas. takelius „Amazon“ operacijos. Pristatymo vairuotojai paprastai yra rangovai, todėl „Amazon“ neatskleidžia jų numerių norminiuose dokumentuose.

„Per pastaruosius kelerius metus jie sukūrė savo UPS, – sakė p. Wulfraatas. „Tokio pokyčių tempo dar nebuvo.“


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *